Android için Alarm Saati Uygulaması

Android için Alarm Saati Uygulaması

Ertele butonu yerine iptal butonuna basmak, işe, okula veya randevularınıza geç kalmak Shake & Wake ile artık tarihe karışıyor.  Shake & Wake Alarm Clock kullanıcının uyanmasını kendine özel bir hale getirmesi ve kurmak istenilen alarmın her öğesinin kullanıcı tarafından kontrol edilebilmesini sağlar.

Firebear Ltd. şirketi insanların uyanma tarzlarını inceledikten sonra Shake & Wake Alarm Clock’u değişik insanların, değişken zamanlarda ihtiyacı olacak 5 ayrı modda sınıflandırarak yarattı.  Shake & Wake değişik zamanlara kurulu her alarmınızı ihtiyacınıza göre farklı modlarda kurma imkanı da sağlıyor.

Sadece bir alarm uygulamasından daha fazlası !

Sınırsız sayıda alarm kurabileceğiniz Shake & Wake Alarm Clock uygulaması sadece sizi uyandırmakla kalmayıp, bir hatırlatıcı olarak da kullanılabilinir. Alarmlarınızı sadece günlük veya 1 haftalık değil sınırsız sayıda haftalık olarak da kurabilirsiniz.

Shake & Wake Alarm Saati

Shake & Wake Alarm Saati

Flaş, ekran, ses, titreşim

Kurulu olan alarmınız çalarken;  flaş özelliğinde flaşın yanıp sönme hızını ayarlayabilir, isterseniz ekranın istediğiniz renk tercihleri ile yanıp sönmesini sağlayabileceğiniz gibi, müzik galerinizden en sevdiğiniz şarkıyla artan ses özelliği ile uyanabilir ve titreşim hızını kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Salla ve uyan modu
Salla ve uyan modunda çalan alarmı susturma işlemi sallayarak gerçekleştirilir.  İsterseniz erteleme butonunu tamamen ortadan kaldırarak erteleme işlemini de sallayarak yapabilirsiniz.  Bu modda ertelemeler arasındaki zaman aralığını, erteleme sayısını ve alarmı susturmak için kaç saniye sallamak istediğinizi ayarlayabilirsiniz.

Barkod modu
Kullanıcı alarmını kurmadan önce Shake & Wake’e tanımlayacağı şampuan, diş macunu gibi tüketim ürünlerinin barkodunu, çalan alarmı susturmak için kullanılır. Bu modda erteleme sayısı ve ertelemeler arasındaki zamanı ayarlayabilirsiniz.

Shake & Wake Alarm Saati Tanıtım Videosu

Standart alarm modu
Bu modda kullanıcılar sıradan bir alarm uygulamasında bulunan tüm özelliklere ve daha fazlasına sahip olabileceklerdir.  Standart alarm modunda alarm geçerlilik süresi, erteleme sayısı ve ertelemeler arasındaki zamanı ayarlanabilinir.

Matematik modu
Bu modda çalan alarmın susturulması işlemi çoktan seçmeli basit matematik işlemlerinin çözümü ile sağlanır.  Matematik modunda işlem adedi, erteleme sayısı ve erteleme aralığı ayarlanabilinir.

Mutlak uyandırma modu
Bu mod uyanması imkansıza yakın kullanıcılar için geliştirildi.  Mutlak uyandırma modunda kurulu olan alarm önceden tanımlanmış en az 2 adet barkodu okutma yoluyla susturulabilinir.  Bu modda okutulacak barkod adeti, ve barkod okutma zaman aralığı ayarlanabilinir.  Mutlak uyandırma modu sadece Shake & Wake Alarm Clock Pro versiyonunda mevcuttur.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status