Adobe Flash Player için Uyarı Yapıldı

İnternet üzerinde animasyonları, reklamları ve flash videoları görüntülenmesini sağlayan tarayıcı programlarından Adobe Flash Player için uyarı yapıldı. Adobe’nin Macromedia’yı satın alması ile Adobe adı ile sunulmaya başlayan platformlar arası tarayıcı programı Flash Player için Adobe kritik bir güncelleme sunarak kullanıcılarının mutlaka yeni yayınlanan 14.0.0.145 sürümünü kurmalarını istedi.

Adobe Flash Player 14

Adobe Flash Player 14

Yayınlanan yeni sürüm ile birlikte eBay, Amazon, YouTube, Facebook, Vimeo, Tumblr, Twitter ve Instagram gibi sık kullanılan popüler internet siteleri üzerinde oluşan güvenlik açıklarını 14.0.0.145 sürümü ile kapatıldığı belirtiliyor. Adobe bunun yanı sıra yeni Flash Player‘ın yeni sürümü ile birlikte tarayıcılar üzerinde çökmeleri ve performans düzeltmesini yaptığını da belirtiyor.

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player‘ın bilgisayar kullanıcıları için önemi oldukça yüksek hatta bir bilgisayar için Flash Player‘ın ihtiyaç olduğunu belirtelim. Çünkü internet üzerinde gezintiye çıktığımızda önümüze çıkacak her sitede muhakkak bir flash içerik yer alıyor olacaktır. Bu yüzden sürekli güncel tutulmakta olan program için bilgisayarınızda yer alan Adobe Flash Player programına buradan sahip olarak mutlaka güncelleme yapınız.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status