Akıllı Sütyen Satışa Sunuldu

ABD’li moda şirketi Victoria’s Secret’tan kalp ritmi ölçen akıllı sütyen satışa sunuldu. Ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları gibi ve aynı zamanda güzellik ürünleri satışı gerçekleştiren şirket, son olarak kalp ritmini ölçen sütyen geliştirdi. Daha önce birçok şirketin ortaya çıkardığı akıllı sütyen projesi en son yazılım devi Microsoft tarafından da gündeme getirilmişti. Ancak bu projede en hızlı davranan Victoria’s Secret oldu.

akıllı sutyen

Akıllı Sütyen

Şirket tarafından “Incredible By Victoria’s Secret Heart-Rate Monitor Compatible Sport Bra” olarak tanıtılan ürün normal bir sütyen tasarımında ancak kumaşın içerisine yerleştirilen sensörler sayesinde kalp ritmi gibi sağlık verilerini akıllı telefonlara aktarıyor. Victoria’s Secret tarafından satışına sunulan akıllı sütyenin geliştirici kısmında ise Adidas ile ortak çalışmalar yürüten Finlandiyalı giyilebilir teknoloji firması Clothing+ yer alıyor.

Incredible Bra

Incredible Bra

İnanılmaz Sütyen adı verilen akıllı sütyenin fiyatı ise 49.50 dolar ile 59.50 dolar arası değişiyor. Çeşitli renkleri bulunan akıllı sütyene Victoria’s Secret’ın internet mağazası üzerinden satışa sunulduğunu belirtelim. Bakalım akıllı sütyenin ardından başka hangi akıllı ürünlerle karşılaşacağız?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status