Android 4.4 KitKat’ın Ekran Görünümü Ortaya Çıktı

Andorid platformun yeni sürümü geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Google’ın yakın zamanda tanıtmasına beklediğimiz Android 4.4 KitKat’ın ekran görünümü ortaya çıktı. Paylaşılan görsellere baktığımızda Andorid 4.4 KitKat sürümü arayüz olarak diğer sürümlerden farklı olduğu dikkatleri çekmekte.

Android 4.4 KitKat’ın Yeni Tasarımı

Android 4.4 KitKat’ın Yeni Tasarımı

Ayrıca yeni Android işletim sistemi yeni tasarımından ziyade telefon çevirici ve mesajlaşma uygulamalarına sahip olduğu görülüyor. Detaylı bir şekilde görselleri incelediğimizde telefon çevirici açık bir görünüme kavuşmuş. Mesajlaşma uygulamasıysa sağ üst köşede yer aldığını görüyoruz.

Android 4.4 KitKat’ın Ekran Görüntüsü

Android 4.4 KitKat’ın Ekran Görüntüsü

Yeni tasarlanmış renkler ile gelecek nesil versiyonlarda yer olacak tasarım oldukça beğenildiğini söyleyebiliriz. Ayrıca paylaşılan görüntülerin doğrulandığını belirtelim. Kullanıcılar Android 4.4 KitKat sürümünü ilk olarak LG Nexus 5 cihazlarda görecek. Google yeni işletim sistemi ve Nexus 5’i 14 Ekim tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtması bekleniyor. Android 4.4 KitKat sürümü ile yaşanan yeni gelişmeleri tekrar sizlere sunacağız.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status