Android Cihazlara Sonbahar Temizliği

Mobil ve tablet dünyasının en sık kullanılan Android işletim sistemi yüklü cihazların temizlik zamanı geldi. Clean Master ile Android cihazlara sonbahar temizliği. Clean Master,  Android cihazların içerisinde kalmış uygulama kalıntılarını, güncelleme dosyalarını, dosya kalıntılarını ve arama geçmişini temizleyebileceğiniz ücretsiz bir Android sistem bakım optimizasyon uygulamasıdır.

Android Sistem Temizliği

Android Sistem Temizliği

Clean Master Uygulamasının Android Cihazlar İçin Yapabilecekleri

Geçmiş Silici: Cihazınızda bulunan önbellek yüklemelerini ve kalıntı dosyalarını tek dokunuşla siler geçer. Önbellek ve kalıntıların temizlenmesiyle sisteminiz rahat bir nefes almış olur. Böylelikle cihazınızda gereksiz MB ve GB’lık birikme olmayacak.

Gizlilik: Adı üzerinde gizlilik, söz konusu olan özel bir içerikse bu her Android kullanıcısı için ayrı bir sorundur. Clean Master geçmişi sil seçeneği ile Wechat, Whatsapp, Sportify, Pinterest , Line benzer mesajlaşma servislerinin  kalıntılarını silmeye yarar. Böylelikle gizliliğiniz sorun olmaktan çıkmış olur.

Görev Sonlandırıcı: Kullanıcıların sıkıntı yaşadığı diğer bir durumsa, arka planda çalışan uygulamalar. Kapatılmayan bu uygulamalar cihazın RAM kullanım seviyesini yükseltir. Bu sırada görev sonlandırıcı özelliği ile arka planda çalışan uygulamaları kapatıp cihazınızın performansını attırabilirsiniz.

Uygulama Yöneticisi: Bu bileşen sayesinde tek bir dokunuşla uygulama kaldırıp yedekleyebilirsiniz. İstenmeyen dosyaları kaldırıp veya belirli APK dosyalarını SD kartınıza yedekleyip sonra tekrar uygulama yöneticisi ile kurabilirsiniz.

Clean Master Uygulamasının Tanıtım Videosu

Eğer sizde Andorid cihazlarınıza sonbahar temizliği yapmak istiyorsunuz aşağıda yer alan bağlantıdan Clean Master uygulamasını indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status