Android İçin GPS Navigasyonu; Sygic

Bu uygulama kullanıcının harita üzerinde verdiği talimatı yerine getiriyor. Bu uygulama diğer GPS uygulamalarına göre daha kesintisiz hizmet verebildiğini lanse ediyor. Fakat bilinen her GPS hizmeti gibi bu uygulama için de, uygulamanın kullanıldığı bölgeye göre bağlantı problemlerine rastlamak mümkün.

Android İçin GPS Navigasyonu; Sygic

Sygic uygulaması kullanıcılarına süresiz olarak ücretsiz servis sağlayacağını belirtiyor. Uygulama diğer GPS uygulamalarına göre daha detaylı aramalar gerçekleştirebiliyor. Bu detayların arasında kullanıcı Sygic’e bina numarasıyla bile talimat verebiliyor. Uygulama sayesinde kullanıcı ziyaret ettiği veya yaşamını sürdürdüğü şehirde hizmet veren mekanları bulabilir, arabayla veya yürüyerek ulaşacağınız noktalara daha kestirme güzergahlar belirleyebilirsiniz. Kullanıcı bununla birlikte uygulama sayesinde şehirde ki en popüler mekanları öğrenebilir ve bunlara ait resimleri görebilmektedir.

Sygic

Sygic Android GPS

Diğer uygulamalara göre daha kaliteli bir rotasyon imkanı sunan Sygic, haritada dokunduğunuz bölgeye anında yönlendirme sağlayabiliyor. Koordinat belirlemek için kullanıcısına yormayan uygulamanın en güzel özelliği ise hız kameralarına yaklaşıldığında kullanıcıya uyarı vermesidir. Firma bu özelliğin geliştirilmesindeki amacı insanların 5 – 10 km fazla hızlarla ceza yemelerini önleyebilmek için geliştirdiklerini söylüyor. Uygulama bu uyarıyı kullanıcıya sesli bir şekilde bildiriyor. Firma ek olarak kullanıcıların hız kameralarının olmadığı yerlerde ise hız limitlerine uymalarını söylüyor.

Sygic Android

Sygic Android

Uygulamanın kullanıcısına sunduğu en önemli diğer bir özelliği ise, cihazınızın uygulama için sağladığı pil tüketimini ayarlayabiliyor olabilmeniz. Bu özellik sayesinde kullanıcı istediği şekilde uygulamayı kullanabilmektedir. Uygulamayı isterseniz arka planda çalışır halde bırakabilirsiniz isterseniz uygulamadan çıkış yaptığınız anda uygulama çalışmayı sonlandırabilir. Arka planda çalışmayı devam ettirebilmeniz için ise Ayarlar bölümünden Yüksek Performansı seçmeniz yeterlidir.

Bu özelliklerinin yanı sıra, uygulamanın kullanıcıya sunduğu diğer özellikler ise;

  • Trafik yoğunluğuna göre kullanıcıyı daha az trafiğe sahip olan rotalar sunma özelliği.
  • Head Up Display özelliği ile herhangi bir aygıt kullanmadan navigasyonu ön cama yansıtır
  • Her ay 300.000 hız kamerası güncelleştirmesini kullanıcıya sağlamaktadır. Fakat kullanıcıların bu hizmetten yararlanabilmeleri için belirli bir ücret ödemeleri gerekmektedir.

Sygic uygulamasını Android için buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status