Android Tüm Gazeteler Uygulaması

Android cihazlar için uygulama mağazası olan Play Store’da bütün gazete ve mecmuaların uygulamaları mevcut. Fakat kullanıcı için hepsini yüklemek he oldukça zahmetli hem de cihazların hafızasında çok yer kaplamaktalar. Bu yüzden kullanıcılar birkaç tane gazete ve haber yayını yapan uygulamayı indirerek kısıtlı bir haber edinme imkanına sahip oluyorlar.

Android Tüm Gazeteler Uygulaması

Bunu fırsat olarak gören FOBITO şirketi, kullanıcılara ‘Tüm Gazeteler’ adı altında bir uygulama sunarak, bütün gazete ve haberlere tek bir uygulama sayesinde ulaşabilme imkanı sağlamaya niyetli. ‘Tüm Gazeteler’ uygulamasına android olan bütün telefon ve tabletlerden ulaşma imkanınız bulunmakta. Uygulamanın boyutu ise 1,75 Mb gibi çok küçük bir alana sahip. Böylelikle cihazınızda hem küçük bir alan kaplamış olacaksınız hemde bütün bilgilere haberlere ulaşmış olacaksınız. Uygulama sayesinde kullanıcı 20 küsür ülkede yayınlana birçok ünlü gazeteye erişim imkanına sahip olabiliyor. Böylelikle uygulama sayesinde kullanıcılar tek bir yerden yüzlerce habere ulaşabilme imkanına sahip.

Gazeteler Uygulamasi

Gazeteler Uygulamasi

Her sabah ilk işi bir bardak kahvenin yanında gazete okumak olan android kullanıcıları için ‘ Tüm Gazeteler ‘ uygulaması kaçırılmaz bir fırsat niteliği taşıyor. Bu kullanıcıların uygulamayı yüklemeleri kendilerini haber okuyabilmek için katlandıkları pek çok zahmetten kurtaracak gibi görünüyor. Peki uygulama tam olarak hangi özellikleri kullanıcılarına sunuyor ?

Tum Gazeteler Uygulamasi

Tum Gazeteler Uygulamasi

Tüm Gazeteler yabancı ismiyle World Newspaper uygulaması android özellikli cihaza indirdikten sonra cihazlarda Gazeteler ismiyle bir program oluşturuyor. Uygulama ülkemiz kullanıcılarına ilk olarak ülkemizde yayın yapan gazete ve haber saylarının olduğu bölümü karşımıza çıkarıyor. Yer alan siteler ve gazateler kullanıcıya alfabetik sıralama şeklinde gösterilerek istediğiniz yazıyı veya makaleye çabucak ulaşabilmenize imkan sağlıyor. Ülkemiz basın – yayın organlarından pek çoğu uygulama içerisinde yer alıyor. Bilinen basın – yayın organlarından Hürriyet, Milliyet, Radikal, Taraf, Fanatik, Sabah, Ntvspor, Oda Tv, Haber 7, Akşam, Posta, Maraton, Trt Haber, İnternet Haber, Ntvmsnbc, Habertürk, Star, Fotomaç,Takvim, Cumhuriyet ve Vatan yer alıyor. İstediğiniz gazete ve haber organına erişebilmek için karışıklığı ortadan kaldırmış olan Tüm Gazeteler uygulaması seçeneklerin arasına siyah bir şerit çekerek kullanıcının zorlanmasını ortadan kaldırıyor.

Android için Tüm Gazeteler uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status