Android Wear için Oyun Yayınlandı

Mobil cihazları kasıp kaçıran Flappy Bird oyunun klonu olan Flopsy Droid oyunu geçtiğimiz günlere tanıtılan akıllı saatler için geliştirilen işletim sistemi Android Wear için yayınlandı. Google Play üzerinde Android Wear için bir bölümün açılmasından sonra uygulama geliştiricilerinin dikkatini çeken akıllı saat işletim sistemi Android Wear için oyun yayınlandı. Oyun içerisinde yer alan materyallerden sadece kuşun değişiklik gösterdiği oyunda kuş yerine Droid yer alıyor.

Flopsy Droid Android Wear

Flopsy Droid Android Wear

Alman Bilgisayar Bilimleri öğrencisi Sebastian Mauer tarafından geliştirilen Flopsy Droid şuan için deney aşamasında olduğunu belirtiyor. Mauer, herkesin Flappy Birds oyunundan tanıdığı kuş yerine ise düşük zekalı robot olarak tanımlayabileceğimiz bir Droid kullandığını belirtiyor. Oyunun senaryosu ise bir önceki oyunumuz Flappy Bird ile aynı olduğunu hatırlatarak, şimdiki kahramanımız Droid‘i borulara çarpmadan hedefine ulaştırmak.

Flopsy Droid

Flopsy Droid

Sebastian Mauer tarafından geliştirilen Flopsy Droid böylelikle Android Wear işletim sistemi ile çalışan Motorola Moto 360, LG G Watch akıllı saatlerin ilk oyunu olmuş oldu. Ücretsiz olarak Google Play Android Wear bölümünde yer alan Flopsy Droid oyunu akıllı saatinizde oynamak ister misiniz?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status