Angry Birds Epic Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız “Yeni Angry Birds Oyunu Geliyor” konu başlıklı yazımızda Orta Çağ temalı yeni Angry Birds oyununun geleceğini belirtmiştik. Paylaştığımız haberin ardından Rovio, merakla beklenen yeni oyununun ismini Angry Birds Epic olarak açıklamasının ardından Yeni Zelanda App Store’unda yerini aldı.

Angry Birds Epic Yayınlandı

Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Epic, RPG oyun tarzında oynanıyor. Her zaman olduğu gibi başrol kahramanlarımız yine kızgın kuşlar. Bu sefer kahramanlarımız zırh ve miğfer gibi aldıkları eşyalarla rakiplerine korku salacaklar. Orta Çağ temalı Angry Birds Epic oyununda kullanıcılar kahramanlarının eşyalarını kendileri güçlendirip, miğfer gibi oyun içi eşyalar alabilecek.

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic

RPG oyun tarzında gelen Angry Birds Epic’te kızgın kuşların karşısında her zamanki gibi yine ezeli rakipleri domuzlar yer alıyor. Rovio tarafından iOS platformu için resmi olarak yayınlanan Angry Birds Epic şuan için ilk olarak Yeni Zelanda kullanıcılarına yayınlandı.

Angry Birds Epic Tanıtım Videosu

Angry Birds Epic’i iOS için buraya, Android için ise buraya tıklayarak ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status