Angry Birds Go’ya Multiplayer Geldi

Mobil cihazların gözde oyun üreticilerinden Rovio kızgın kuşlardan oluşan takımla alışılmışın dışarısına çıkarak yeni bir Angry Birds oyununu hayranlarına tanıtmıştı. Artık havadan uçup domuzcukları öldürmek yerine kendilerine özgün arabalar ile yarışa çıkan kızgın kuşları Angry Birds Go oyunu ile birlikte oyun severlere farklı bir maceraya yelken açmalarına yardımcı olmaya adaylar.

Angry Birds Go’ya Multiplayer Geldi

Angry Birds oyunun sekizinci oyunu olan Angry Birds Go, yeni bir güncelleme ile oyun severlerin karşısına çıktı. Yeni güncelleme ile birlikte gelen çok oyuncu desteği ile birlikte artık Angry Birds Go oyununu multiplayer oynayabileceksiniz. Oyuna gelen çok oyuncu desteği ile birlikte artık Piggy Adası‘nda arkadaşlarınız ile yarış yapma imkanı elde etmiş olacaksınız.

AngryBirdsGO

Angry Birds Go Çok Oyuncu Desteği

Angry Birds Go’ya dahil olan çok oyuncu desteği şuan için sadece iOS platformu üzerinde aktif olduğunu hatırlatmak isteriz. Oyunun Android ve Windows Phone sürümlerine multiplayer desteğinin ne zaman geleceği ise henüz açıklanmadı. Ayrıca oyunu dahil olan çevrim içi destekle birlikte multiplayer oyun oynamanın yanı sıra daha hızlı araçların sahibi olarak arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz.

iOS platformu için güncellenen Angry Birds Go oyunun multiplayer modundan yararlanabilmek için oyunun uygulamasını App Store Mağazası’ndan güncellemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status