Angry Birds Stella Duyuruldu

Mobil platformun kızgın kuşları olarak bilinen Angry Birds serisi kaldığı yerden devam ediyor. Rovio’nun yeni oyunu Angry Birds Stella duyuruldu. Milyonlarca hayranı olan Angry Birds oyununa katılan Stella adında bir kuşun önderliğinde yeni karakterler genç kızların fenomeni olacağa benziyor.

Rovio’nun yeni oyunu Angry Birds Stella ile birlikte gelecek yeni karakterler ilk hedef olarak bayan oyun severlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Rovio, Angry Birds Stella ile yeni bir konsept içerisine girerek yeni oyunla ilgili çizgi filmlerin yanı sıra oyuncak pazarında da yer almayı hedefliyor.

Angry Birds Stella

Angry Birds Stella

Rovio cephesinden yapılan duyuruyla birlikte resmiyet kazanan Angry Birds Stella, karşımıza kızgın kuşların yerine daha güçlü ve büyüleyici bayan kuşlar ile çıkacak. Yeni hazırlan hikaye ve gerçekçiliği ile büyüleyecek oyun önümüzdeki aylarda çıkması bekleniyor.

Kızgın kuşların yapımcısı Rovio’nun yeni oyunu Stella hakkında çıkan bilgiler fazla olmadığı için oyun hakkında pek konuşamıyoruz. Önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenen fragmanla birlikte, Stella hakkında gelişmeleri sizlerle tekrar paylaşacağız.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status