Angry Birds Transformers Oyunu Duyuruldu

Mobil oyun platformunun başarılı oyun yapımcılarından Rovio, beyaz perdenin başarılı bilimkurgu yapımlarından Transformers filminden esinlenerek kızgın kuşları Angry Birds’ü yeni oyun için hazırladı. Angry Birds ile oyun dünyamıza renk katan Rovio, son olarak büyük bir zevkle oynadığımız kızgın kuşları Transformers filmindeki robotlara dönüştürülmesinin ardından Angry Birds Transformers oyunu duyuruldu.

Angry Birds Transformers  Kapak Resmi

Angry Birds Transformers Kapak Resmi

Finlandiyalı oyun yapımcısı Rovio, yeni Angry Birds oyunu Transformers’ı duyurdu. Oyun severlerinden karşısına Star Wars serisi ile büyük bir heyecan yaratan şirket yakın zamanda Transformers ile bombayı patlatmaya başlayacak. Yakın zamanda mobil oyun severlerin dünyasına şekillendirecek yeni oyun Angry Birds Transformers, QR kodlu Telepod’lar sayesinde oyuna yeni karakterler eklenebilecek.

Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers

Oyun hakkında pek fazla bilginin bulunmamasına rağmen paylaşılan görsellere bakıldığında kızgın kuşların efsanevi robotlar ile birleştiğini ve Optimus prime ve Bumblebee kılığına bürünmüş Angry Birds kuşlarını görmekteyiz. Yakın zamanda Angry Birds Transformers hakkında daha çok bilgilerin paylaşılacağını belirterek bu çıkan bilgileri en kısa sürede sizlere tekrar bildireceğiz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status