Apple Mağazası 5 Nisan Tarihinde Açılacak

Apple’ın Ocak ayı içerisinde İstanbul’a açacağı mağaza yetiştirilemediği için ileri bir tarihe ertelenmişti. Bu ertelemenin ardından İstanbul Zincirlikuyu’da açılacak olan Apple mağazası 5 Nisan tarihinde açılacak.

Apple Store Zorlu Center

Apple Store Zorlu Center

Şubat ayı içerisinde Apple’ın CEO’su Tim Cook Türkiye’ye gerçekleştirdiği ziyarette Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşmüştü, yapılan görüşmede birçok konu konuşulmuş ve konuşmaları buradaki yazımızda sizlere belirtmiştik. Görüşme esnasında konuşulması beklenen konuların en başında ise Türkiye’de açılacak olan Apple mağazasının açılış tarihinin belirtilmesiydi. Cook, görüşme esnasında mağazanın Nisan ayı içerisinde açılacağını belirterek net bir gün vermemişti.

Apple Store

Apple Store

Nihai Gün Geldi Apple Store 5 Nisan’da Açılıyor

İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan Zorlu Center içerisinde açılacak olan Apple mağazasından nihai bir sonuç çıktı. Zorlu Center avlusunda yer alan kubik cam tasarım Apple Store başta olmak üzere mağaza çamları siyah bir kağıtla kaplanmış ve üzerine “İstanbul’a doğru yola çıktık. Apple Store, Zorlu Center. 5 Nisan’da oradayız.” notu yer alıyor.

Görsel Kaynak

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status