Apple, Müşterilerine ilginç Bir Teklif Sunmaya Hazırlanıyor

Teknolojinin önde gelen firmalarından Apple, müşterilerine ilginç bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Çevre duyarlığını benimsemekte kararlı olan şirket müşterilerine teklifte bulunarak, şirkete ait bozuk teknoloji ürünlerine alarak, bu ürünleri bakımdan geçirerek ve çalışır hale geldiğinde ürünleri tekrar müşteriye vermeyi planlıyor.

Apple_

Apple

Bugüne kadar müşterilerine sunduğu benzersiz teklifleriyle tanıdığımı Apple, bu teklifi ile birçok kullanıcının yüzünü şüphesiz güldürecek. ABD merkezli teknoloji devi bazı mağazalarından kullanıcıların kullandıkları iPhone ve iPad cihazlarını alarak bunların yerine belirli ücret karşılında yenilerini vermeyi teklif ediyordu. Bu teklifin ardından müşterisinin karşısına şimdi ücret talep etmeden ürünleri tekrar çalışabilir hale getirip vermeyi planlıyor.

Eğer Apple uygulamasında kararlı olursa hem tüketici için hemde diğer şirketler için çevre duyarlığı konusunda ön adım atmış olacak. Böylelikle çevre duyarlığı konusunda teknoloji şirketlerinin ürünleri belirli bir zaman sonrasında hurdalık olmayacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status