Apple Online Mağazası Türkiye’de Hizmete Açıldı

Apple ürünleriyle Türkiye pazarı için adım atmaya devam ediyor. Bu yılın sonlarına doğru ülkemizde açılması beklenen Apple Store Mağazası 2014 yılına ertelendiğini ilgili yazımızda duyurmuştuk. Bu yazımızın ardından Apple’dan Türk tüketicilere müjdeli haber geldi. Apple Online Mağazası Türkiye’de hizmete açıldı. Apple’ın Türkiye’de hizmete açtığı internet üzerinden gerçekleşen online alışveriş mağazası an itibariyle hizmete girdi.

Apple iPhone 5S ve 5C En Ucuz Türkiye Fiyatı

Apple iPhone 5S ve 5C En Ucuz Türkiye Fiyatı

Apple Türkiye’deki Online Mağazasının Açılışını Aşağıdaki Açıklamayla Duyurdu;

Apple olarak, Türkiye’de Apple Online Store’un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de müşteriler ilk kez doğrudan Apple’dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch ve iPod nano’ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac’lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac’lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.

Apple’ın internet üzerindeki mağazasında bulunan yeni iPhone 5S ve 5C modellerin fiyatı ise Türkiye’de satışa çıkan en ucuz fiyat olduğunu diyebiliriz.

Türkiye’deki Apple Online Store’uhttp://store.apple.com/tr” adresinden erişebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status