Apple Store Mağazası Türkiye’de Açıldı

Uzun zamandır beklenen Apple Store mağazası Türkiye’de açıldı. İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan Zorlu Center içerisinde yerine alan Apple Store 5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 10:00’da resmi olarak start aldı.

Apple Store Turkiye

Apple Store Türkiye

Sabahın erken saatlerinde Zorlu Center içerisindeki Apple Store önünde kuyruklar oluşturan müşterilere mağaza çalışanlarından sürpriz hediye sunuldu. Saatler 10.00’ı gösterdiğinde alkışlar eşiğinde ilk müşterilere “Merhaba” diyen mağaza çalışanları, mağazaya ilk giren 4500 kişiye özel bir kutuda Apple logolu tişört hediye etti.

Apple Türkiye Mağazası Çok Farklı

Tasarım konusunda dünya genelinde farklı bir boyuta yer veren Apple tasarımcıları yine muhteşem bir tasarıma daha imza atarak dünya genelinde en çok cam malzemesini Türkiye mağazası için kullandıkları ortaya çıktı. Apple tarafından patentli olan cam merdivenler ve üst kat aydınlatmasında kullanılan cam duvarlar Zorlu Center içerisindeki Apple Store mağazasında yer alıyor.

Türkiye’de faaliyeti geçen Apple Mağazasının çalışan sayısı ise 100 kişiden oluşuyor. Ayrıca mağaza çevresinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti de yer alıyor. Bunun yanı sıra mağaza içerisinde 200 teşhir ürün internet bağlı olarak müşterilerinin kullanım deneyimine sunuluyor.

Lafı daha çok uzatmadan sizi Apple Store Türkiye mağazası ile baş başa bırakıyoruz.

Apple Store Türkiye Mağazasından Kareler

Görsel Kaynak

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status