Mobil Yazılım‎

Apple ve Microsoft, iCloud İçin Bir Araya Geldi

Apple ve Microsoft, iCloud İçin Bir Araya Geldi

Uyumluluk sorunu yaşanmaması için Apple ve Microsoft iCloud için bir güçlerini birleştirdi. Yapıplan güncelleme bugün itibariyle Windows için yayınlandı. Bu sistem kullanıcıların bilgisayar veya akıllı telefonlarından fotoğraf, video , e-posta ve dosyalarını istediklerini gibi depolayabilmelerini sağlamakta.

Sorunları olan iCloud’un yenilenmesi bir çok Windows kullanıcısını mutlu edecek gibi gözüküyor. Geçen sene meydana gelen iCloud faciasında, PC’lerinde bu uygulama yüklü olan kullanıcılar son Windows 1o güncellemesini yükleyememişti. Apple bunun üzerine her ne kadar güncelleme yayınlasa da farklı sorunlar da ortaya çıkmıştı.

Artık bulunduğumuz ortamlardaki insanlar bir çok farklı işletim sistemi kullanmakta. Bu yüzden her ne kadar teknoloji devleri olsalar da bazen bir araya gelmeleri gerekiyor.

Ahmet CEYLAN

About Author

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Android Mobil

Blog | Huawei’den Samsung’a büyük darbe!

Samsung geleceğin teknolojisi olarak 20 Şubat tarihinde tanıttığı Galaxy Fold modeline Huawei’den karşı atak geldi. Bilindiği gibi Samsung aylardır konuşulan
Genel Mobil WhatsApp

WhatsApp Web’e Sesli ve Görüntülü Konuşma Geldi

WhatsApp’ın masaüstü ile artık sesli ve görüntülü arama yapabilmek mümkün. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, tıpkı akıllı telefonlarında olduğu gibi bilgisayarlarında