Apple’dan ikinci Türkiye Mağazası Geliyor

Teknolojinin önde gelen şirketlerinden Apple, ülkemizde uzun zamandır beklenen Apple Store mağazasını geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Zorlu Center‘da açarak Türkiye’de ilk mağazasını faaliyete geçirmişti. Ancak teknoloji devinden Türk tüketicileri bir mağazada daha bekliyordu ve beklenen an geldi Apple’dan ikinci Türkiye mağazası geliyor, açıklama yapıldı.

Akasya Alışveriş Merkezi - Acıbadem

Akasya Alışveriş Merkezi – Acıbadem

Apple tarafından Türkiye‘de açılacak olan ikinci mağaza hakkında Ticaret Sicili Gazetesi‘ne açıklamada bulunuldu. Ancak yer alan açıklamada kamuoyuna yeni mağaza hakkında pek fazla bir bilgi sunulmasa da yeni açılacak olan mağazanın İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alacağı ve bu AVM ise İstanbul Acıbadem’deki Akasya Alışveriş Merkezi olarak tahmin ediliyor.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Akasya Alışveriş Merkezi ise yakanın en büyük alışveriş merkezi olarak biliniyor. Apple’ın Türkiye’ye açacağı ikinci şubesi için düşündüğü Akasya AVM ise 2013 yılının Mart ayında açılmış ve 60 bin ile 75 bin arası günlük ziyaretçiye sahip. Apple Türkiye yetkilileri buraya açılacak olan mağazanın çalışmalarına ise önümüzdeki aylarda başlayacağını belirterek, şuan için ikinci mağaza hakkında pek fazla bilgi paylaşmaktan kaçınıyorlar.

Apple’ın İkinci Mağazası Türkiye’de Burada Açılıyor [VİDEO]

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status