Asphalt 8: Airborne Mobil Platform için Yayınlandı

Yarış tutkunlarının merakla beklediği Asphalt 8: Airborne mobil platform için yayınlandı. Oyun severlerin merakla beklediği mobil platformun yarış oyunu Asphalt 8: Airborne hakkında sizlere yeni videolar yayınlamıştık. 8 Ağustos olarak beklenilen çıkış tarihi 22 Ağustos olarak ileriye atılmıştı. Bugün merakla beklenen Asphalt 8: Airborne, yapımcı firma Gameloft tarafından iOS ve Android mağazalarında satışa sunuldu.

Asphalt 8: Airborne İndir

Asphalt 8: Airborne İndir

Üst seviye grafik ile geliştirilen oyun OpenGL ES 3.0’dan görüntü desteğini alıyor. Oyunun fizik motoru ise Havok tarafından tasarlanmış. Oyunun kısa bir özelliklerini bir önceki Asphalt 8 yazımızda bahsetmiştik.

Asphalt 8 ile oyunculara eşsiz bir oynanış sunmaya hedefleyen Gameloft, oyuna dahil olan 180 yarış, 47 araba ve yeni oyun modları ile oyuncuları eşsiz bir yarış imkanı sunacağı şüphesiz. Ayrıca oyunun yeni tanıtılan Nexus 7’ye özel 1920 x 1200 piksel çözünürlük desteği sunacağı belirtiliyor… Devamını Oku

Gameloft, Asphalt 8: Airborne’a iOS mağazasında 1.79 TL fiyat etiketiyle, Android mağazasında ise 0.99 dolardan satışa sundu.

Asphalt 8: Airborne Oynanış Videosu

Mobil platformun iddialı yarış oyunlarından birisi olarak gösterilen Asphalt 8: Airborne indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

iOS platformu için, Asphalt 8: Airborne 

Android platformu için, Asphalt 8: Airborne 

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status