Asphalt 8: Airborne Windows 8 için Geliyor

Gameloft dün iOS ve Android için satışa sunduğu Asphalt 8: Airborne Windows 8 için geliyor. Muhteşem grafikleri ile göz dolduran Asphalt 8 Windows platformu için çıkacak olması şimdiden Windows kullanıcılarını inanılmaz bir şekilde heyecanlandırmış diyebiliriz.

Windows platformu için şuan test aşamasında olan oyun Windows tarafından da oldukça beğenildiği Brandon LeBlanc sözlerine bakıldığında Windows cephesindeki beğeni belli oluyor. Oyunu Windows 8 tablette ilk olarak deneyen Brandon LeBlanc;

Ben yarış oyunlarını seven biriyim. Airborne ismini almasıyla doğal olarak havalarda uçmasıyla Asphalt 8 beni heyecanlandırıyor. Ben sizlerden şanslı olarak Gameloft tarafından gönderilen erken sürümle Windows 8 tabletimle inanılmaz bir yarış deneyimi tatmış durumdayım. Ayrıca grafikler inanılmaz!

Asphalt 8: Airborne Windows 8 Tablette Denendi

Asphalt 8: Airborne Windows 8 Tablette Denendi

Asphalt8: Airborne Windows sürümü diğer sürümlerle aynı olacak. Lamborghini, Veneno, Bugatti, Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi yüksek performanslı araçlar yer alacak. Ayrıca Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü ve benzeri yerlerde yarış imkanı sunacak.

Windows 8 ve Windows 8 Phone için sonbaharda çıkması beklenen Asphalt 8: Airborne yarış oyunun temel özellikleri:

  • Kariyer modunda 180 yarış yer alacak
  • İlk kez oyunda Infected ve Drift Gate modları geliyor
  • En fazla 8 rakip ile çoklu oyun imkanı
  • Küresel alanda arkadaş ve sürücülerin lider puanları
  • Oyuncunun yarış başarılarını, aldığı kupa ve ödülleri paylaşabilecek
Asphalt 8: Airborne Windows 8 Tablet Oynanış

Asphalt 8: Airborne Windows 8 Tablet Oynanış

Sonbaharda Windows Mağazalarında indirebilir olacak olan Asphalt8: Airborne yarış oyunun Windows için tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Asphalt8: Airborne, Windows 8 Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status