Asphalt 8: Airborne’a 2’nci Yeni Video

Mobil platformun efsane yarış oyunu Asphalt kaldığı yerden devam ediyor. Gameloft tarafından geliştirilen serinin yeni oyunu Asphalt 8: Airborne uzun zamandır mobil kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Asphalt 8: Airborne’a 2’nci yeni video. Yayınlanan yeni video bakılırsa geliştirilmiş grafiklerle birlikte oyunculara adrenalin yaşatacağa benziyor.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 ile oyunculara eşsiz bir oynanış sunmaya hedefleyen Gameloft, oyuna dahil olan 180 yarış, 47 araba ve yeni oyun modları ile oyuncuları eşsiz bir yarış imkanı sunacağı şüphesiz. Ayrıca oyunun yeni tanıtılan Nexus 7’ye özel 1920 x 1200 piksel çözünürlük desteği sunacağı belirtiliyor.

Aşağıda yayınlanan Asphalt 8’in yeni videosuna bakılırsa Gameloft’un neden Airborne ismini seçtiği belli oluyor. Gelişen mobil platformun ve grafiklerin etkisiyle arabaların havalanarak geldiğini görüyoruz. Asphalt 8: Airborne’un çıkış tarihi resmi olmayan verilere göre 8 Ağustos olarak belirtiliyor. Yayınlanan ikinci yeni video bakılırsa çok yakında notu düşüldüğünü görüyoruz.

Asphalt 8: Airborne’a 2’nci Yeni Video

Yorumlar

  1. Yavuz Eren 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status