Assassin’s Creed: Pirates Duyuruldu

Son zamanların en çok oynanan seri oyunların başında gelen Assassin’s Creed oyunu hız kesmeden oyun severlere yeni deneyimler sunmaya devam ediyor. Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed oyunu PC ve konsol platformunun ardından, şimdi de mobil cihazlar üzerine yoğunlaştı.

assassins-creed-korsanlar

Yapımcı şirket Ubisoft, iOS ve Android cihazlar üzerinde geliştirilen yeni oyunu Assassin’s Creed: Pirates duyuruldu. Assassin’s Creed: Pirates yani Korsanlar oyunu. Akıllı telefonlar ve tabletlere özel olarak hazırlanan oyunun ana konusu ise Assassin’s Creed: Black Flag ile benzeştiğini söyleyebiliriz. Hatta Assassin’s Creed: Black Flag’ın mobil versiyonuna uyarlanmış hali de diyebiliriz.

Ubisoft, Assassin’s Creed: Pirates ile korsanlığın altı cağı olarak adlandırılan 1700’lü yılları mobil cihazlar üzerine taşıyor. Assassin’s Creed: Korsanlar’da oyunun ana karakteri olarak Alonzo Batilla isimli korsan öne çıkıyor. Batilla ile eşsiz bir maceraya yelken açıp savaşmak için gün saymaya hazır olun.

Assassin’s Creed: Pirates Tanıtım Videosu

Ubisoft’un iOS ve Android cihazlara özel olarak geliştirdiği Assassin’s Creed: Korsanlar oyunu 5 Aralık tarihinde 8.99 TL (4.99$) fiyat etiketiyle App Store ve Google Play mağazalarında yerini alacak.

Yorumlar

  1. Ömer 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status