Assassins Creed Pirates iOS için Ücretsiz

Çıkardığı birçok bilgisayar oyunu ile oyun severlerin beğenisini ve takdirini kazanan Ubisoft, başarısını mobil cihazlara sunduğu Assassin’s Creed Pirates ile devam ettireceğe benziyor. Bilgisayar ve oyun konsollarında başarılı bir oyuncu kitlesine sahip olan Assassin’s Creed serisi geçtiğimiz günlerde mobil cihazlar için duyurulmuştu. Ubisoft’un iOS ve Android cihazlara sunduğu korsan temalı oyunu Assassins Creed Pirates iOS için ücretsiz oldu.

Assassins Creed Pirates iOS

Assassins Creed Pirates iOS

Apple‘ın her hafta düzenlendiği Haftanın Uygulaması bölümünde bu hafta 8.99 TL ücrete sahip olan Assassin’s Creed Pirates iOS kullanıcıları için bir haftalığına ücretsiz olarak paylaşıldı. Kısa süreliğine ücretsiz olan Assassin’s Creed Pirates oyununu iPhone ve iPad cihazlara indirmek için elinizi çabuk tutun. Aksi takdirde uygulama bir hafta sonra tekrar 8.99 TL ücretle App Store Mağazası’nda yer alacağını hatırlatmak isteriz.

Assassins Creed Pirates

Assassins Creed Pirates

Assassin’s Creed Pirates oyununu iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynamak için buraya tıklamanız yeterli. Ayrıca Assassin’s Creed Pirates oyununu bilgisayar üzerinde de oynayabileceğinizi buradaki makalemizde sizlere bahsetmiştik.

Assassin’s Creed Pirates Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status