Assassin’s Creed Pirates’i Bilgisayarda Oyna

Ubisoft, PC ve konsol platformlarından sonra Assassin’s Creed serisine yeni bir oluşum ekleyerek mobil platform için duyurduğu ayrıca iOS ve Android platformlarında son zamanların en popüler oyunu olarak mobil cihaz kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Assassin’s Creed Pirates’i bilgisayarda oyna.

Assassin’s Creed Pirates PC

Assassin’s Creed Pirates PC

Assassin’s Creed: Korsanlar, 5 Aralık 2013 tarihinde iOS ve Android cihazlarda yayınlanması ile buluştuğumuz mobil oyun artık bilgisayar üzerinden internet tarayıcı yardımıyla oynanabilecek. AC: Pirates oyununu bilgisayar üzerinde oynamak için yapmanız gereken tek şey ise aşağıdaki bağlantıya tıklayıp oyunun kısa bir sürede yüklenmesini beklemek.

Şuan demo sürümü niteliğini taşıyan Assassin’s Creed Pirates bilgisayar oyununu sadece denizde belirlenen rotaları hızlı bir şekilde gitmenizi istiyor. Full sürüm olarak oyunun yayınlanma tarihi ise 20 Haziran olarak bekleniyor. Bu tarihe kadar oyunu belirlenen rota içerisinde en hızlı sürati yakaladığınızda, Facebook üyeliğinizi oyuna dahil ederek bu skoru arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Pirates PC Oyna

Assassin’s Creed Pirates PC Oyna

Assassin’s Creed Pirates’i bilgisayar üzerinde oynayabilmek için internet tarayıcınız yardımıyla buradan oynayabilirsiniz.

Yorumlar

  1. TheRookie 5 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status