Assassin’s Creed: Unity Ertelendi

Ubisoft’un en başarılı oyunlarından birisi olan Assassin’s Creed hayranlarına üzücü haberimiz var. Ubisoft Montreal stüdyosunun liderliğini çektiği 10 farklı oyun stüdyosunda geliştirilen Assassin’s Creed: Unity ertelendi. Assassin’s Creed serisinin 7. oyunu olan Assassin’s Creed: Unity normal şartlarda 28 Ekim 2014 tarihinde oyun severlerle buluşacaktı. Ancak Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun PC platformu, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında dahil olduğu oyunun yeni çıkış tarihi 11 ve 13 Kasım olarak açıklandı.

Assassins Creed Unity

Assassins Creed Unity

Ubisoft yetkilisi Vincent Pontbriand, Assassin’s Creed: Unity oyunun neden ertelendiği konusunda bir açıklama da bulundu. İşte o açıklama; “Oyunu bitirmeye tam yaklaşmışken, Assassin’s Creed: Unity’nin daha kabul edilebilir ve daha güzel olması için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu fark ettik. Oyunun detayları üzerinde çalışmak için oyunu ertelemek zorunda kaldık; bu konuda oyuncularımızın sabrı için teşekkür ediyoruz.”

Yukarıdaki resmi açıklamanın ardından Assassin’s Creed: Unity ile ilgili yeni gelişmeleri, kaldığımız yerden sizlere aktarmaya devam edeceğiz. İsterseniz Assassin’s Creed: Unity oyunun yeni tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed: Unity Çıkış Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status