Assassin’s Creed: Victory Duyuruldu

Ubisoft firmasının başarılı oyunlarından Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Victory sızdırıldı. Ancak yeni oyun Assassin’s Creed: Victory duyuruldu duyurulmasına ama şirket tarafından resmi bir açıklama ile değil yabancı oyun mecralarından Kotaku sitesi editörlerine ulaşan bilgiler doğrultusunda ortaya çıktı. Sitenin oyun hakkında yaptığı habere bakılırsa Assassin’s Creed Victory oyunun konusu Victoria dönemi İngiltere’sine konu olacak.

Assassins Creed Victory

Assassins Creed Victory

PC, Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsolları için piyasaya sürülecek olan AC Victory, 2015 yılının Ekim aylarında oyun severlerle buluşacak. Ancak oyunun çıkmasına bu kadar uzun sürenin olmasına rağmen, oyunun kimler tarafından sızdırıldığı hayretle karşılanıyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklama ile oyunun resmi olarak doğrulandığı ve sızıntı içinse oyun severlerden özür dilediği belirtiliyor. Oyunun görsellerine aşağıda göz atabilirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerine resimlerin üzerine tıklayınız.

Assassin’s Creed: Unity ile sorunlar yaşayan Ubisoft bakalım serinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Victory ile tekrar başarılı olabilecek mi?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status