İnternet Sosyal Medya

Badoo nedir? Badoo hesabı nasıl silinir?

Badoo hesabı nasıl silinir? Badoo hesabı nedir? Badoo sosyal medya platformu Facebook ya da Twitter kadar popüler olmasa da kullanıcılarının ilgisini çeken ve beğenilen bir arkadaşlık sitesidirBadoo sistemine üye olmak tamamen ücretsizdirBadoo uygulamasına ücretsiz bir şekilde üye olarak yeni arkadaşlıklar kurabilir ve arkadaşlarınızla badoo sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Yeni kişilerle tanışmak ve arkadaşlıklar kurmak için badoo uygulaması ülkemizde çok iyi sıralara ulaşmıştır. Her geçen günde kendini yenileyerek büyümeye devam ediyor. Badoo nedir? Sorusunun en iyi cevabı ise sistemin tamamen yeni arkadaşlık üzerine kurulu olmasıdır da denebilir. Badoo uygulamasını Android işletim sistemli telefonunuza Google Play Store üzerinden yada Badoo Apk indir dosyası ile indirip hemen yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Badoo uygulamasını iOS işletim sistemli iPhone yada farklı bir cihazda kullanmak için Apple store uygulaması üzerinden indirmeniz gerekiyor. Badoo uygulamasının kurulum işlemleri oldukça pratik ve basittir. Sadece birkaç adımla hemen sohbete başlayabilirsiniz.

Badoo uygulamasından zamanla sıkılan kullanıcılarda mutlaka olacaktır. Bu yazımızda ise Badoo hesabınızı tamamen nasıl sileceğiniz konusunda yardımı olacağız. İşlemlere başlamak için öncelikle badoo uygulamasının sistemine giriş yapalım.

Badoo hesabı nasıl silinir?,
badoo hesap silme iphone,
badoo hesap silme mobil,
badoo nedirBadoo nedir?,
Badoo hesabı nasıl silinir?,

Badoo hesabı nasıl silinir?

Öncelikle hesaba giriş yaptıktan sonra badoo.com/settings/ adresine giriş yapalım.

Daha sonra bu sayfanın en alt menüsüne geliyoruz. Hesabı sil seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra hesabınızı silin seçeneğini seçerek devam et butonuna tıklıyoruz.

Son olarak hesabını sil seçeneğine tıklıyoruz ve hesabı kapatıyoruz.

Badoo hesabının artık tekrardan yeni bir giriş yapana yada yeni bir üyelik yapana kadar kapalı kalacaktır.

İlgili Yazılar

YouTube’tan yeni telif politikası: O kanallar kapatılacak

admin

TikTok da Türkiye’ye temsilci atayacağını açıkladı

admin

Signal nedir, nasıl kullanılır? Nereden indirilir? WhatsApp alternatifi Signal hakkında her şey

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamı

Gizlilik ve Çerezler Politikası