Batman: Arkham Knight için Yeni Video

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Warner Bros Interactive Entertainment tarafından ise PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsollarına yayınlanacak olan Batman: Arkham Knight için yeni video yayınlandı.

Muhtemel olarak 2015 yılında oyun severlerin karşısına çıkacak olan Arkham Knight serisi için oyun severleri birçok yenilik bekliyor olacak. Oyunun çıkış tarihine uzun bir süre olmasına rağmen E3 oyun konferansı kapsamında oyun içi bir video yayınlandı. Yayınlanan videonun içeriğine baktığımızda Arkham Knight, gelişmiş silahlar ve Batmobile’in yanı sıra yeni bir düşmanında doğuşuna tanık oluyoruz.

Batman Arkham Knight

Batman Arkham Knight

Scarecrow ismindeki yeni düşman ile karşımıza çıkacak olan Arkham Knight için geri sayımı saymayı sabırsızlıkla bekleyeceğiz. Çıkış tarihi olarak 2015 yılını gösteren yapımcılar yayınladıkları yeni video ile biraz olsun Batman: Arkham Knight ile ilgili merakları gidermiş durumda.

Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen Batman: Arkham Knight oyunun yeni oyun içi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Batman: Arkham Knight Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status