Beats Music 21 Ocak’ta Yayında

Çıkardığı ses ürünleri ve ekipmanları ile tanıdığımız Beats Electronics dijital müzik sektörüne girmeye hazırlanıyor.  Firmanın geliştirdiği dijital müzik servisi Beats Music 21 Ocak tarihinde yayına hayatına giriyor.

beatsmusic-servisi

Beats Music Servisi

Beats Music 21 Ocak’ta Yayında

Beats Music yaptığı açıklamayla birlikte 21 Ocak tarihinde iOS, Android ve Windows Phone uygulamaları üzerinden kullanıma geçeceğini belirtti. Yapay zekayla yönetilecek müzik servisi kullanıcın daha önce dinlediği şarkılara göre öneride bulanacak. Ayrıca Beats Music servisi kullanıcıların istediği tarz müziğe kesintisiz ulaşabileceğini belirtiyor.

Spotify ve Rdio gibi müzik servislerine rakip olacak olan Beats Music kullanıcılarına 20 milyondan fazla müzik keyfi sunacak. Kullanıcılar istediği müzikleri seçerek kendilerine öz profil oluşturabilecek. Ayrıca dinledikleri şarkılar hakkında yorum yaparak şarkı hakkında arkadaşlarına öneride bulunabilecek. Bunlarla sınırlı kalmayıp dinledikleri müzikleri sosyal ağlar üzerinden paylaşabilecek.

beatsmusic-profil

Beats Music Profil Oluşturma

Beats Electronics, 21 Ocak tarihinde iOS, Android ve Windows Phone uygulamaların çıkmasıyla dijital müzik hayatına sokacağı Beats Music servisi için ne tür bir ücretlendirme yapacağı henüz netlik kazanmış durumda değil. Bakalım kullanıcıların beklediği müzik servisi piyasadaki rakiplerine karşı daha iyi olabilecek mi?

Yorumlar

  1. Furkan 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status