BlackBerry Messenger Windows Phone Geldi

Son zamanlarda Windows Phone Mağazası‘nda sürekli bir hareketlilik gözlemlemekteyiz. Geçtiğimiz günlerde Gameloft’un FPS tarzındaki başarılı multiplayer mobil oyunu Blitz Brigade Windows Phone için yayınladığını sizlere buradaki yazımızda belirtmiştik. Son olarak bugün Windows Phone kullanıcılarının uzun zamandır beklediği anlık mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger Windows Phone geldi.

Uzun bekleyişin ardından gelen anlık mesajlaşma uygulaması BBM farklı platformlarda kullanıma sunulmaya devam ediyor. Mali açıdan ciddi krizler geçiren şirket, krizden çıkabilmek için popüler uygulamasını daha önce iOS ve Android platformlar için yayınlamıştı. Bu dağıtımın ardından Windows Phone platformu için de yayınlanan BlackBerry Messenger uygulaması şirketin yeni umudu olmuş durumda.

BlackBerry Windows Phone

BlackBerry Windows Phone

Windows Phone Mağazası‘nda an itibariyle yayınlanan BBM ücretsiz olarak indirilmeye hazır. Windows Phone kullanıcılarına özel beta olarak yayınlanan uygulamanın önümüzdeki günlerde final sürüme geçmesi bekleniyor. BlackBerry Messenger uygulamasının mobil kullanıcıların üzerindeki öneminden bahsetmek gerekirse diğer anlık mesajlaşma uygulamalarına göre güvenlik seviyesinin daha yüksek olduğunu hatırlatmak isteriz.

Windows Phone Mağazası’nda özel beta olarak yer alan BlackBerry Messenger uygulamasına buradan erişebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status