BlackBerry Messenger’a Yoğun Talep

Akıllı telefon uygulamaları arasında vazgeçilmez servislerden birisi olan, ücretsiz iletişim ve mesajlaşma servisleri arasına tekrar adını yazdıran BlackBerry Messenger’a yoğun talep devam ediyor. Şu aralar yoğun ilgiye maruz kalan BlackBerry Messenger, Android ve iOS indirme mağazalarında milyonlarca indirmeye maruz kaldı.

BBM Arayüz

BBM Arayüz

Mobil platformların en çok konuşulan uygulamalarından bir tanesi olan BBM, Android ve iOS versiyonlarının yayınlanmasının ardından kullanıcılardan büyük bir ilgi görmeye başladı. Bu süre içerisinde milyonlarca indirme gerçekleşen uygulamanın, aktif kullanıcı sayısında önemli bir rakam artışı olduğundan bahsediliyor.

Son açıklanan istatistiklere göre BlackBerry Messenger’ın Android ve iOS üzerinde 20 milyonu geçkin aktif kullanıcısı bulunuyor. Bu rakama BlackBerry telefonların üzerindeki kullanımda eklendiğinde 80 milyona yakın aktif kullanıcı BBM ile aktif iletişim sağlıyor. Kısa bir sürede Android ve iOS üzerinde 20 milyona yakın aktif kullanıcı sağlayan BlackBerry, şu aralar Windows Phone üzerinde BBM uygulaması çalıştığı tahmin ediliyor. Bakalım BBM, Windows Phone sürümü ile kaç milyon aktif kullanıcıya ulaşacak.

BlackBerry Messenger Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status