Blitz Brigade Windows Phone için Yayınladı

Gameloft‘un FPS tarzındaki başarılı multiplayer mobil oyunu Blitz Brigade Windows Phone için yayınladı. Uzun zamandır iOS ve Andorid platformunda yer alan online multiplayer oynanan oyun nihayet Windows Phone ve Windows 8.1 için de yayınlanarak Nokia Lumia model cihazlarda da oynanmaya sunuldu.

Blitz Brigade

Blitz Brigade

Six Guns, Asphalt 8, Dungeon Hunter 4, GT Racing 2 gibi başarılı oyunların ilk olarak Windows Phone kullanıcılarına sunulmasıyla başlayan süreçte son olarak Blitz Brigade dahil oldu. FPS türündeki çok oyunculu online oyunun iOS ve Android platformlarından sonra Windows Phone platformuna gelişi ile Windows Phone Mağazası‘nda önemli bir eksiğin yeri de dolduğunu söyleyebiliriz.

Blitz Brigade Windows Phone

Blitz Brigade Windows Phone

Son zamanlarda Microsoft‘un mobil işletim sistemin uygulama marketinde hızlı bir büyümenin de söz konusu olduğunu belirtmek isteriz. Zira son günlerde birçok uygulama ve oyun Windows Phone Mağazası‘nda yer almaya başladığını duyuyoruz. Blitz Brigade oyununu Windows Phone ve Windows 8.1 üzerinde oynamak için buradaki bağlantıya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Blitz Brigade Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status