13.5 C
İstanbul
29/11/2023
Genel

Blog | Özçekim Çubuğunu Unutturacak Kablosuz Çözüm

Özçekim Çubuğunu Unutturacak Kablosuz Çözüm

Selfie ya da Türkçe karşılığıyla özçekim, son dönemin en popüler akımları arasında yer alıyor. Kişilerin sırf bu çekimleri daha geniş açıda yapabilmek adına kamera çubukları taşıdığı günümüzde, Podo isimli kablosuz kamera modeli konuya çok daha toplu ve kullanışlı bir çözüm getiriyor.

Hayata geçebilmek adına Kickstarter üzerinde destek arayan ve 50,000$’lık hedefine sadece 2,000$ kalan Podo, temel olarak iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarla (Pogo uygulaması temelinde) Bluetooth teknolojisi üzerinden kablosuz olarak iletişim kuran bir kamera modeli. 2 x 2 x 1-inç’lik boyutu ve 51 gramlık ağırlığıyla her zaman taşınabilecek bir alternatif oluşturan ürün, 8MP çözünürlükte fotoğraflar, 720 piksel çözünürlükte ise saniyede 30 kare video çekimleri yapabiliyor. 8′li LED flaşıyla düşük ışıklı ortamlarda da üst seviye kalite vaat eden Podo, 600 mAh gücündeki bataryasıyla da 4GB’lık dahili hafızasının da el verdiği düzeyde 2 saate yakın video çekimi yapabiliyor.

Yeni Yazılar

E-postlar ile Kimlik Bilgilerinizi Avcılığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

admin

Yüksek Güvenlik Her Zaman Yüksek Koruma Anlamına Gelmez!

admin

Havalandırma Sistemleri Damperlerinin Yangın Alarm Sistemleri Tarafından Kontrolü

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Devamı