Büyük Ekranlı iPhone Modelleri Gelebilir

Teknolojinin duayeni Apple, 2014 yılı içerisinde büyük ekranlı iPhone modelleri gelebilir. Büyük ekranlı modeller için çalışmalar başladığı söylentileri şu aralar internet medyasında yer alıyor. Bir süredir söylentilerin olduğu 4.7 ve 5.7inç ekran boyutlarına sahip yeni iPhone modelleri üreteceği epeydir söyleniyordu.

Apple’ın son üretim bandından çıkan modellerin klasik hale gelmiş olan 4inç ekran yer alıyordu. Apple kullanıcıları artık daha büyük modelli iPhone görmek istediklerini uzun süredir belirtiyorlardı.

Anlaşılın büyük ekran modelli iPhone isteğini dikkate alan Apple, büyük ekranlı modeller için Çin’de yer alan üreticilerinden Foxconn ile temasa geçtiği söyleniyor. Foxconn çalışanları tarafından paylaşılan bilgiler göre 4.7inç boyutunda bir ekrana sahip olacak iPhone için çalışmaların başladığı bu modelde parmak izi ve göz tarayıcısının da olacağı söyleniyor.

Dev Ekranli iPhone Geliyor

Dev Ekranlı iPhone Geliyor

Ayrıca 4.7inç ekranlı iPhone modelin yanı sıra 5.7inç ekran boyutuna sahip bir iPhone üzerinde de çalışıldığı diğer bir söylentilerden. iPhone kullanıcıların birçoğu ideal boyutlarda öne sürdüğü 4inç ekrandan memnunken birçoğu ise daha büyük ekranlı iPhone modellerini görmek istediklerini sık sık belirtiyor.

Akıllı telefon pazarında büyük ekranlı modelleri ile gördüğümüz Güney Koreli telefon üretici Samsung’un ardından yakın zamanda dev ekranlı yeni iPhone modellerde görmemiz sürpriz olmaz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status