Call Of Duty: Advanced Warfare Resmi Olarak Duyuruldu

Aksiyon ve savaş oyunlarının başarılı yapımlarından Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Advanced Warfare resmi olarak duyuruldu. CoD: Advanced Warfare, 4 Kasım 2014 tarihinde Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için satışa sunulacak.

COD Advanced Warfare

COD Advanced Warfare

Merakla beklenen CoD: Advanced Warfare’in çıkış tarihinin yanı sıra oyuna dahil olan ünlü Hollywood yıldızı Kevin Spacey de yer alması oyun severleri ayrıca heyecanlandırmış durumda. Spacey, CoD: Advanced Warfare oyunun kadrosunda yer alacak olmasının yanı sıra bir numaralı baş düşman olarak yer alıyor.

Kevin Spacey, birebir modellenerek oyunda Atlas Corporation isimli özel askeri şirketi yönetmesi ile ön plana çıkıyor. Oyun senaryo gereği 2054 yılında geçecek olmasının avantajları ile hoverbike’lar, insansız hava araçları, çok gelişmiş ağır silahlar, yeni perkler ve daha fazlası oyun severlerin karşında olacak.

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare

4 Kasım 2014 tarihinde Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC kullanıcıları ile buluşacak olan CoD: Advanced Warfare, 60 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Call of Duty: Advanced Warfare Tanıtım Videosu

2 Yorumlar

  1. cihat aslan 6 sene önce
    • Ahmet 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status