Call of Duty: Ghosts’un Multiplayer Videosu

FPS, savaş ve aksiyon severlerin merakla beklediği Call of Duty: Ghosts’un multiplayer videosu yayınlandı. Infinity Ward, Neversoft ve Rave Software tarafından geliştirilen oyunun dağıtıcılığını her zamanki gibi Activision yapacak. Call Of Duty oyununa Ghosts adıyla giren oyun şimdiden oyun severleri meraklandırmayı başarmış durumda. Daha önce yayınladığımız oyunun ilk tanıtım ve oynanış videosuyla oyuncuların büyük ilgi görmesine sebep olmuştu.

Ghosts Ekibinin Alman Çoban Köpeği Riley

Ghosts Ekibinin Alman Çoban Köpeği Riley

Call of Duty: Ghosts Hakkında Kısa Bilgi

Yeni serinin yeni oyunun diğer oyunlardan ayıran bir de özelliği var. Tek bir karakter ile yönetilecek olan karakter diğer oyunlardaki karakterlere göre daha hızlı olacak. Diğer oyunlarda olmayan yeni oyunun Ghosts ekibinde birde köpek olacak. Oyuncuların sadık dostu olacak Alman çoban köpeği Riley, bombaların yerini veya düşmanların üzerine saldırabilecek.

Call of Duty: Ghosts’un oyun grafiği ise diğer oyunlarda kullanılan grafik modunun geliştirilmiş hali kullanılacak. Bu kısımdan bakarsak büyük ihtimal oyun Directx 11 altında oynanabilecek.

Oyun geliştiricisi Infinity Ward son olarak Call of Duty: Ghosts’un ilk çoklu oyuncu modunun 3 dakikalık videosunu paylaştı. Multiplayer modunda 30 yeni silah ve 20 yeni kilometrekare yer alacak oyun 5 Kasım 2013 tarihinde satışa çıkacak. Call of Duty: Ghosts’un multiplayer videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Ghosts’un Multiplayer Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status