ChatOn’un Abone Sayısı 100 Milyona Ulaştı

Günümüzde mobil platform kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen servislerden bir tanesi ücretsiz mesaj ve görüntü uygulamaları olduğunu hatırlatmak isteriz. Şuan en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi de Samsung’un 2011 yılında kullanıma sunduğu mesajlaşma servisi ChatOn’un abone sayısı 100 milyona ulaştı.

Samsung'un Mobil Uygulaması 100 Milyon Abone Sayısına Ulaştı

Samsung’un Mobil Uygulaması 100 Milyon Abone Sayısına Ulaştı

Bu 100 milyonluk abone sayısında Samsung’un payının büyük olduğunu belirtebiliriz. Şirket, Galaxy S3’ten bu yana tüm akıllı telefonlarında ChatOn uygulamasını yüklü olarak sundu. Son olarak geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear üzerinde de kullanılabiliyor.

ChatOn’un Özellikleri

Yüz yüze konuşma,

Haydi yüz yüze sloganıyla tanılan mesajlaşma servisi.  Çift kamera ve görüntülü telefon işlevini kullanarak aileniz ve arkadaşlarınızla yüz yüze konuşabilme imkanı sunuyor.

1’e 1 çeviri,

ChatON’un en sevilen özelliklerinden bir tanesi olan 1’e 1 çeviri sayesinde dil sorunu yaşamadan dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla anında çeviri yaparak konuşabilirsiniz.

Kendini ifade etme,

Yazışmalarınıza en iyi etken olan kişisel duygularınızı ve kendinizi ifade edebilmek için zengin yazı tipi, anicon ve hareketli mesaj yelpazesinden seçim yaparak duygularınızı yansıtabilirsiniz.

Sosyal özellik,

Paylaştığınız fotoğraf ve videoları tek bir çatı altında Multimedya kutunuzda takip edebilirsiniz. Ayrıca PostON özelliğini kullanarak aklınızdan geçenleri arkadaşlarınıza yansıtın.

ChatON Uygulamasının Tanıtım Videosu

Samsung cihazların haricinde iOS, Android, Windows Phone ve PC platformu üzerinde çalışmakta olan ChatOn’u dilerseniz buradan temin edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status