Çift İşletim Sistemli Akıllı Telefon Geliyor

Çin menşeli akıllı telefon üreticisi Huawei, Windows Phone ve Android işletim sistemiyle birlikte çalışabilecek bir akıllı telefon üzerinde çalışmalar sürdürdüğünü açıkladı. Şirketin pazarlama direktörü Shao Yang tarafından yapılan açıklamaya göre, Huawei marka akıllı telefonlarda Windows Phone sürümü kullanımına hala sıcak bakıldığını, fakat yeni bir ürün üzerinde Android işletim sistemiyle birlikte çalışabilecek bir model üzerinde olduklarından bahsetti.

Çift İşletim Sistemli Akıllı Telefon Geliyor

Hem Android hem Windows Phone işletim sistemini barındıracak olan Huawei marka akıllı telefonun önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılması bekleniyor. Şuan için çift sistem barındıracak olan akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında henüz resmi bir bilgi sunulmuyor. Fakat çift işletim sistemine sahip olacak Huawei marka akılı telefon ilk olarak Amerika’da satışa sunulacağı gelen haberler arasında.

Huawei W2

Huawei W2

Çift SIM kartlı telefonların ardından çift işletim sistemli telefonların da ceplerimize girmesine ramak kalmışken, bu konu hakkında bir tüketici olarak ne söylemek istersiniz?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status