Counter Strike Online İzlenim

Tüm forumlarda reklamını veya Efsane FPS oyunu Counter Strike Online diye karşımıza reklam çıkıyor. Reklamları gördüğümüz heyecanlanıyoruz ama bazı şeyler beklediğimiz gibi değil. Oyun 9 Mayıs’da Türkiye’ye açık beta olarak stat verdi. Free2play olarak Türkiye’de yayına başladı. Nexon tarafından yayınlanan oyun Türkçe dil desteğiyle hizmet veriyor. CS 1.6 tabanlı olan bu çevrim içi sürüm bir çok yönden orijinal’a bağlı kalınmış durumda.

Maalesef bir oyuncu olarak oyun çoğu CS ekibini tatmin etmemiş durumda. Grafiksel döngü günümüz Teknolojisine yakışmayan bir grafik var. Orijinale bağlı kalınmak istenmiş olabilir, Fakat artık FPS severler grafik ve hıza önem vermekte. Gelelim diğer unsura silah kullanım hızı oldukça soğutucu. Örneğin Sniperı elimize aldığımızda dürbünün açılıp kapanması oldukça berbat. Avp için hız oldukça önemli bir unsurdur. Umarım bunlar sadece benim izlenimlerim olur.

Counter Strike Online İzlenim

Counter Strike Online İzlenim

Oyunun avantajlarından bahsedecek olursak ilk adapta Türkiye’deki oyuncularını oluşturmak için internet salonlarına öz etkinlikler ve anlaşmalı yerlerden giriş yapan oyuncular için ücretsiz oyun eşyası sunulacak.

Alışmış olduğumuz Counter Strike yer almayan çeşitli ekipmanlar, karakterler ve modlar da bulunuyor. Oyunda yine Terörist veya Counter-Terorist takımlarından birisinde yer almanız gerekmekte fakat bu sefer maçlar 8 vs 8 ile sınırlı değil, maksimum 16 kişilik takımlar kurabilir ve unutulmaz haritalarda 32 kişilik çatışmalarla eski günlerin adına nostalji yapabilirsiniz.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status