Bilgi Teknolojileri Güvenlik Güvenlik Kamera

Dahua Uzaktan İzleme Ayarları Nasıl Yapılır ?

Dahua markası cep telefonları için IDMSS ve GDMSS, masaüstü cihazlar için Smart PSS kamera izleme yazılımlarını kullanmaktadır. Bu yazımızda mobil cihazlar için en kolay izleme metodu olan barkod ile kamera izleme yönteminden bahsedeceğiz. Yapacağımız ayarlar ile ip adresini belirledikten sonra aynı ayarlar ile sabit ip ile kamera izleme de yapılabilir.

Video kayıt cihazına kullanıcı adı ve parola ile giriş yapıldıktan sonra network menüsü altında tcp/ip kısmına girilir. Ip verme statike çekilerek video kayıt cihazı için bir ip adresi belirlenir.

Network menüsünde p2p sekmesine girilerek aktif etmek erişim aktif edilerek durumun online olması beklenir.

Aşağıda linklerini bulabileceğiniz izleme yazılımları uygulama marketinden indirildikten sonra cihazlar menüsüne girilir.

Sağ üstte + işaretine tıkladıktan sonra kamera seçilerek devam edilir.

Barkod ile izleme yapacağımız için ekleme metodu p2p seçilerek devam edilir. Burada sabit ip ile izleme yapılacaksa ip/domain seçilebilir.

SN kısmına tıklanarak cihazın network/p2p menüsünde bulunan barkod okutularak izleme işlemine geçilir.

Dahua izleme programı nasıl indirilir?

Dahua markasının izleme programları popüler uygulama marketlerinde resmi yayıncısı “ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY” tarafından yayınlanmaktadır. Aşağıda App Store ve Google Play linklerini bulabilirsiniz.

İdmss Lİte App Store – Gdmss Lite Google Play

İlgili Yazılar

Tek Komutla Programsız Driver Yedeklemesi Nasıl Yapılır?

admin

Kablosuz hız arttırma nasıl yapılır?

admin

TEKNOFEST 2021 Teknoloji Yarışmaları başvuruları başladı

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamı

Gizlilik ve Çerezler Politikası