Deadfall Adventures Tam Ekran ve Türkçe Yama

Oyun severlerin 2013 yılı sonlarına doğru kavuştuğu oyunlardan bir tanesi olan Deadfall Adventures oyunu içerisinde yaşanan tam ekran sorununa çözüm bulduk. Deadfall Adventures oyununu tam ekran yapmak istiyorsanız oyunun menü ekranına geldiğinizde klavyenin en üst bölmesinde yer alan “F11” tuşuna basmanız yeterli.

Deadfall Adventures Tam Ekran ve Türkçe Yama

F11 tuşuna bastıktan sonra Deadfall Adventures tam ekran moduna geçmiş olacak. Bundan sonra oyunu tam ekranda oynayabileceksiniz. Bu F11 tuşu sadece Deadfall Adventures oyunu için değil birçok oyun içerisinde tam ekran sorunu yaşıyorsanız F11 tuşuyla çözüm bulabilirsiniz.

Deadfall Adventures Turkce

Deadfall Adventures Türkçe Yama

Tam ekran sorunu eğer giderdiyseniz size sevindirici bir haberimiz daha var. TGyama tarafından Deadfall Adventures için Türkçe yama çalışması hazırlandı. Oyunun grafikleri dışında tüm metinlerin % 90’nı Türkçe diline çevrilmiştir. Test ettiğimiz Türkçe yama yüzde yüz sorunsuz olarak kullanmaktayız. Yinede siz “ADVGame\Localization” ve “ADVGame\CookedpcConsole” içerisindeki orijinal dosyaların yedeklerinı almayı unutmayın.

Deadfall Adventures TR

Deadfall Adventures Türkçe Yama Oyun içi

Son olarak Deadfall Adventures Türkçe yamasını oyunu kurduğunuz dizindeki “ADVGame” klasörünün içerisine kurmayı unutmayın. Ayrıca Deadfall Adventures, LAN üzerinden multiplayer oynanabildiğini hatırlatmak isteriz.

Deadfall Adventures Türkçe yama indir 

Yorumlar

  1. orhan onder 4 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status