El Yazısı Deneyimi Artık Evernote Android Sürümünde

El Yazısı Deneyimi Artık Evernote Android Sürümünde

Bazen bir görüşü ifade etmek için basit bir çizimden daha iyi bir yol yoktur. İster bir toplantıdan grafik, ister dersten bir denklem, isterse seyahat ederken gelmiş bir ilham olsun, el yazısı düşündüğünüz ya da gördüğünüz şeyi yakalamanın en doğru yolu olabilir.

Evernote Android

Evernote Android Versiyonu

Pürüzsüz Bir El Yazısı Deneyimi

Akıcı bir el yazısı deneyiminde, el yazısından klavyeye kolayca geçebileceğiniz, aynı anda fotoğraf çekebileceğiniz ve hepsini tek bir notun içinde saklayabileceğiniz özellikler olmalıdır.

Diyelim ki kimya dersindesiniz. Profesörün söylediği her şeyi yazıyor, ardından kimyasal bir yapı çizebiliyor, ardından biraz daha yazıyor ve bir yandan dersten ses kaydedebiliyor olmanız gerekiyor.  İşte bunu da artık Evernote’un Android sürümünde bulabilirsiniz.

Yazmak için Dokunun

Bir notun içindeyken WriteWhenever’a, ardından yazmaya başlamak için kalem simgesine dokunun. Daha fazla yazı alanına ihtiyacınız varsa, ekranın altındaki artı işaretine dokunun. İhtiyacınıza göre farklı bir renk ya da kalınlık seçin. İşiniz bittiğinde onay işaretine dokunun. Ardından, nota yazmaya, ekleme yapmaya, ses kaydetmeye ve resim çekmeye devam edebilirsiniz.

Evernote Android uygulamasına  buradan erişebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status