Epson İle Etiket Baskısında Optimal Çözüm

Epson İle Etiket Baskısında Optimal Çözüm

Hızlı ve yüksek kaliteli, renkli etiket yazıcı EPSON TM-C3500 ile baskılarınızı daha az maliyetle kendiniz basabilirsiniz.

Epson TM-C3500, renkli etiket yazıcısı pek çok sektörün arayışına çare olacak nitelikte. Sağlık sektöründen, perakendecilere ve imalatçılara kadar şirketlerin ihtiyaç duyduğu renkli etiketler, artık kurum içinde basılacak.

Epson-TM-C3500-Etiket-Yazici

Epson TM C3500 Etiket Yazıcısı

Matbaa uygulamalarında yaklaşık 5 bin ila 10 bin adet olan etiket uygulamaları yerine; Epson TM-C3500 ile çok daha az adetleri istediğiniz zaman basabilirsiniz ki bu esneklik etiketlerinizi daha verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Yüksek kalitede dayanıklı etiketler

Epson TM-C3500’ün ayrı pigment mürekkep kartuşları sayesinde dağılmaya, suya ve solmaya karşı dayanıklı, hızlı kuruyan etiketler ile hayat kolaylaşıyor. Hava koşulları ne olursa olsun etiketleriniz mükemmel görünecek. Otomatik püskürtme kontrolü ile barkotlarınızın okunmasında sorun yaşamayacaksınız.

Kolay kullanım

Mat, parlak kağıt ve film etiketleri dahil farklı kağıt çeşitlerine baskı yapabilen Epson TM-C3500 kolay kurulum yazılımı sayesinde ihtiyacınıza göre baskı almanızı sağlar. LCD ekranı mürekkep ve kağıt bittiğinde sizi uyararak kolayca değişim yapmanız için yönlendirir. Renk kartuşlarının ayrı olması, sadece biten rengi değiştirme olanağı sağlar ki; böylece ekiket baskı maliyetiniz minimuma iner.

Mükemmel renkler

Dört renkli etiket yazıcısı TM-C3500, mükemmel renklere düşük maliyetle sahip olmanızı sağlarken; saniyede 103mm baskı hızıyla da verimliliğinizi arttıracak.

TEMEL ÖZELLIKLER

Dayanıklı baskılar: Uzun ömürlü pigment mürekkep

Yüksek baskı hızları: 103mm/sn’ye varan hızlarda etiket baskıları

Mat, parlak ve fazlası: Çok çeşitli kağıt türlerinde baskı alın

Kolay kullanım: Mürekkep ve yazıcı durumu için LCD ekran

Paradan tasarruf: Ayrı mürekkep kartuşları

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status