EPSON’dan KOBİ’ler İçin Baskı Maliyetinde Tasarruf İmkanı!

EPSON’dan KOBİ’ler İçin Baskı Maliyetinde Tasarruf İmkanı!

Dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atarak geliştirdiği tanklı yazıcılarıyla, yazıcı pazarında devrim yaratan Epson’un M serisinde üç farklı model yer alıyor. Tek fonksiyonlu M100’den hepsi bir arada M200’e uzanan, Epson’un siyah mürekkep kullanan dahili tank sistemli yazıcı serisi, baskı maliyetini minimize ediyor. Epson baskı kalitesini garanti eden M Serisi, ofis kullanıcıları için ideal.

Epson WorkForce M200

Epson WorkForce M200

Hem 1.000 sayfa baskı, 10 TL’ye, hem de yazıcı, tarayıcı ve fotokopi bir arada!

Her biri 140 ML’lik 2 mürekkep şişesiyle, yaklaşık 11 bin¹ sayfa siyah baskı kapasitesiyle gelen WorkForce M Serisi yazıcılarla, bin sayfayı 10 TL maliyetle basmak mümkün. M100, M105 ve M200’den oluşan serinin en yüksek teknolojiye sahip modeli ise M200. KOBİ’lerin baskı maliyetlerini minimize eden M200, aynı zamanda tarayıcı ve fotokopi özellikleriyle de ofisteki neredeyse tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Lazer yazıcı dönemine son vermekte iddialı M Serisi modeller ayrıca; Epson iPrint² teknolojisi ile ofis içindeki akıllı telefon ve tablet bilgisayarlardan kablosuz baskı imkanı da sunuyor.

Dakikada 15 sayfa (ipm), suya dayanıklı solmayan doküman baskısı

Ağ kurulumuna hazır M Serisi ile dakikada 15 sayfaya³ kadar baskı almak mümkün.  Epson’un hızlı kuruyan orijinal pigmentli mürekkebi, şirket dokümanlarının suya, dağılmaya ve solmaya dirençli olmasını sağlarken Micro Piezo teknolojisi de Epson kalitesinde belge baskısı sunuyor. İki yıl Epson garantisi ve servis desteği de tanklı sistemlerde önemli bir avantaj.

Epson WorkForce M200 tank

Epson WorkForce M200 tank

Lazerde basamadıklarınız ve enerji tasarrufu

Lazer yazıcılarda kağıt kalınlığından dolayı basılamayan dokümanlar, ya da drum veya fuser’a yapışma riski nedeniyle kullanılamayan etiketleri, Epson M serisi ile kolaylıkla basmak mümkün. Ayrıca Epson M serisi modellerin çalışma anında güç tüketimi yaklaşık 10 W’dır. Bu sayede M serileri UPS’e bağlanabilir ve eşdeğer 800-1000 W güç çeken lazer yazıcılara göre enerji maliyetini düşürerek tasarruf sağlar.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status