Epson’dan Öğrencilere Masaüstü Canlı Yayın

Yazıcı, tarayıcı, pos makinaları ve projeksiyon makinaları üreticisi Epson’dan öğrencilere masaüstü canlı yayın yapmalarını sağlayacak DC20 modeli kullanıma sunuldu. Ürün hakkında detaylı bilgilere ve görsellere aşağıda paylaştığımız basın bülteninde bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

Epson‘un masaüstü modeli DC20 ile dersler artık çok kolay…

İdeal sınıf görüntüleyicisi DC20, 1/2,7 inç geniş CMOS sensör ve HDMI arabirim full HD 1080 piksel yüksek çözünürlük ve 120x maksimum zoom özelliklerine sahip. Ayrıca saniyede 30 kare yenileme hızı sayesinde canlı yayınlar minimum gecikme ile öğrencilerle buluşuyor.

EPSON DC20

EPSON DC20

Haritalar ve büyük şemalar kolaylıkla ve eksiksiz yansıtılırken; LED ışık, görülmesi zor nesnelerin aydınlatılmasını sağlıyor. Ekran, iki farklı kaynağın aynı anda bağlanmasına olanak verdiğinden, mikroskop eklentisi ile mikroskobik dünyalar gerçek zamanlı olarak gözlemlenebiliyor.

EPSON DC20 portakal

EPSON DC20 portakal

DC20, daha fazla kullanım esnekliği için üç farklı yönde döndürülebilir ve depolama amacıyla kolaylıkla katlanıp kaldırılabilir. Canlı görüntülerin üzerine çizim yapma ve öğrenim noktalarının çizimle gösterilmesi için gerçek zamanlı açıklama ekleme gibi bilgisayarsız işlevler ile bir USB fare, doğrudan görüntüleyiciye bağlanabilir. Bilgisayarsız kayıt ve oynatma özelliği, video çekiminin film haline getirilebileceği, doğrudan 1 GB dahili bellekte depolanabileceği ve sonraki derslerde yeniden oynatılabileceği anlamına gelir.

EPSON DC20 Tüpler

EPSON DC20 Tüpler

An be an takip

Öğretmenler, bu gelişmiş yazılım sayesinde derslerini canlandırabilir. Örneğin hızlandırılmış video, 72 saate kadar video çekimi için kullanılabilir ve bir bitkinin büyümesi gibi yavaş gelişen olayların fen derslerinde kullanılabilecek filmlere dönüştürülmesine olanak tanır. Öğrenciler bu sayede bir bitkinin gelişimini an be an takip edebilirler. Ayrıca dahili mikrofon ile öğretmenler, video dosyalarına sesli yorumlar ekleyebilir, videoları etiketleyebilir ve video paylaşım web sitelerine yükleyebilir.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status