ESET işletim Sistemi Güncel Değil Uyarısını Kapatmak

Son dönemde İnternet üzerinde sıkça sorulan sorulardan birisi ESET işletim sistemi güncel değil uyarısını kapatmak. ESET NOD32 işletim sistemi güncel değil uyarısı bazı kullanıcılar tarafından hata olarak algılanıyor. İşin aslına gelirsek bu bir hata değildir. ESET NOD32 virüs programı verdiği uyarıda mevcut işletim sistemi güncel olmadığını sisteminizin güncellenmesini tavsiye ediyor. Bu uyarı ufak bir uyarı olmasına rağmen bazı kullanıcılar tarafından belirli süre sonra sürekli çıktığı için tahammül edilemez hale geliyor.

ESET işletim sistemi güncel değil uyarısını kapatmak için öncelikle bilgisayar ekranı, sağ alt köşede bulunan ESET NOD32 Antivirus simgesinin üzerine bir kez tıklayıp ardından F5 tuşuna basın. Açılan pencerede virus programının gizli ayarlarına girmiş oluyorsunuz. Aşağıdaki görselin yardımıyla ESET işletim sistemi güncel değil uyarısını nasıl kapatacağınızı anlatmış olacağım.

ESET İşletim Sistemi Güncel Değil Bildirimini Kapatmak

ESET İşletim Sistemi Güncel Değil Bildirimini Kapatmak

Görsel yardımıyla “Araçlar” sekmesine tıklayıp ardından “Sistem güncellemeleri” tıklayıp, yan taraf da bulunan seçeneklerde “Güncelleme Yok”  seçeneğini seçip, “Tamam” butonuna tıklayıp uyarıyı kapatmış oluyorsunuz. Yapılan işlemin ardından ESET artık işletim sistemi güncel değil uyarısı vermeyecek.

8 Yorumlar

  1. Kürşat 5 sene önce
  2. salih 5 sene önce
  3. ekmelettin 4 sene önce
  4. esmer 3 sene önce
  5. Serkan 3 sene önce
  6. irem 3 sene önce
  7. muhammet 2 sene önce
  8. h yılmaz 2 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status