Facebook Kullanıcı Bilgilerine Profesyonel Beceriler Kısmı Eklendi

Dünyada ve ülkemizde etkili bir şekilde kullanılmakta olan sosyal ağ platformları gün geçtikçe hızla büyümeye devam ediyor. Büyüme alanında Facebook için bir şey demeye gerek yok, lakin Facebook bu alanda evrim geçirmiş diyebiliriz. Son olarak popüler paylaşım devi, #hashtag özelliği ile kullanıcılarının karşına çıkmıştı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar ilgi kaynakları daha yakından ve ilgili yerlere paylaşımlarını ekleyip takip edebilmesine büyük fayda sağladı.

Facebook Profesyonel Beceriler Alanı

Facebook Profesyonel Beceriler Alanı

Facebook Kullanıcı Bilgilerine Profesyonel Beceriler Kısmı Eklendi

Facebook’da yaşanan değişiklikler bununla sınırlı kalmamakta. An itibariyle kullanıcıların kişisel bilgilerinin yer aldığı kısma “Profesyonel Beceriler” kısmı ilave edildi. Bu kısımla birlikte artık kullanıcılar “Hakkında” kısmında yer alan “Profesyonel Beceriler” alanına ilgili olduğu alanı kolaylıkça ekleyebilecek.

Yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık başaralı olduğu alanları eklemesiyle birlikte, profesyonel olduğu yetenekleri arkadaşlarıyla paylaşmış olacak.

Editörden;

Eğer sizde Facebook’un yeni özelliğinden yararlanmak istiyorsanız profilinizde bulanan “Profesyonel Beceriler” kısmına etkili olduğunuz alanları yazıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

  1. Esra Laçin 6 sene önce
  2. aynur 6 sene önce
  3. emre 4 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status