Facebook Messenger için Stickered Uygulaması Yayınlandı

Gelişen teknoloji ile hızlı bir şekilde yayılan internet altyapısı milyonlarca insanı Facebook sayesinde bir araya getiriyor. Her geçen gün gücüne güç katan ve dev bir sosyal ağ platformu olan Facebook, kullanıcılarına yenilik sunmaya devam ediyor. Son olarak sosyal ağ devinden Facebook Messenger için Stickered uygulaması yayınlandı. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar fotoğraflarının üzerine çıkartmalar diğer adıyla sticker ekledikten sonra bu fotoğrafları Facebook Messenger aracılığı ile arkadaşlarına yollayabilecekler.

Stickered for Messenger

Stickered for Messenger

Facebook Messenger ile ortak çalışacak olan Stickered uygulaması, Messenger uygulamasına yeni gelen güncellemenin ardından kullanıcılara yılbaşı temalı yeni çıkartmalar ve özel çerçeveleler sunacak. Facebook’un kullanıcılara yeni sunduğu Stickered uygulaması ilk olarak Android platformu için Google Play Store uygulama indirme mağazasındaki yerini aldı. iOS platformu için Stickered uygulamasının ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

Android platformu için ücretsiz olarak yayınlanan Stickered for Messenger uygulamasını buradan ilgili cihazlara yükleyebilirsiniz.

Messenger İçin Sticker Uygulaması Video

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status