Facebook Messenger Uygulaması Güncellendi

Mobil cihazlar için sunulan Facebook Messenger uygulaması güncellendi. Yeni güncellemenin ardından Facebook Messenger artık kullanıcılarına anlık video gönderme imkanı sunuyor. Messenger 6.0 güncellemesiyle birlikte iPhone, iPad ve Android cihaz sahipleri artık birbiriyle anlık video paylaşımına sahip oluyor.  Anlık video paylaşımında 15 saniye uzunluğa sahip videolar uygulama içerisinden kontrol edilip kayıt işlemi yapılıyor.

Video kayıt özelliğine sahip olan Messenger uygulaması varsayılan kamara olarak ön kamerayı kullanıyor. Ancak kullanıcılar istedikleri takdirde arka kamerayı kullanabilecekler.

Facebook Messenger Sesli Arama

Facebook Messenger

Video kayıt özelliğinin yanı sıra diğer bir yenilik ise beğenme tuşu. Büyük beğenme tuşu diye adlandırılan yeni özellik kullanıcı bir şeyi daha çok beğenmek istediğinde buton daha çok büyüyor ve büyük bir beğenme gönderme isteğiniz oluşuyor.

Anlık video çekim özelliğinin kullanıma sunulması ile birlikte kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan Facebook Messenger uygulamasını iOS sürümünü buradan, Android sürümünü ise buradan ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status