Facebook Messenger Yenilendi

Sosyal paylaşım ağlarından Facebook’un mobil uygulaması Facebook Messenger, Android ve iOS kullanıcıları için baştan sona güncellendi. Yeni güncellemeyle birlikte pek çok özellik kullanabilir hali gelirken ve birkaç özellikte eklenmiş oldu. İlk olarak FB Messenger uygulamasının tasarım olarak baştan sona kadar değiştiğini söyleyelim. Eski tasarıma nazaran beyaz ve mavi renklerin ön plana çıktığını ve yeni özel seslerin eklendiği Facebook Messenger yenilendi.

Yeni Facebook Messenger

Yeni Facebook Messenger

Facebook Messenger ürün müdürü Peter Martinazzi yeni güncelleme hakkında şunları söyledi;

Android ve iOS işletim sistemleri için yeni simgeler, renk düzenleri ve her iki işletim sistemi için doğal olarak yeniden tasarlanmış Facebook Messenger inşa ettiklerini dile getirdi.

Facebook Messenger uygulamasının diğer değişen yüzlerinden bir tanesi ise daha önce mesajlaşmak için sadece arkadaşlara mesaj gönderebilirken, yeni güncellemeyle birlikte artık telefon rehberinde kayıtlı herkese anlık mesaj atabileceksiniz.  Ancak bu mesajlaşma şeklini Facebook üzerine telefon numarası ile kayıt olanlar için geçerli olacağını belirtelim.

Tamamen yenilen yüzüyle ve özel seslerin eklendiği Facebook Messenger uygulamasına dilerseniz aşağıdaki bağlantılar yardımıyla ücretsiz elde edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. adem 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status